Advertisement
Strona głównaWiadomościNinja z 1. streamem po upadku Mixera... na Youtube. Ale nie na...

Ninja z 1. streamem po upadku Mixera… na Youtube. Ale nie na wyłączność

Wszyscy, którzy odpalili dzisiaj Youtube, mogli się mocno zdziwić. Popularny streamer, Tyler “Ninja” Blevins, uruchomił tam pierwszego streama po upadku Mixera Microsoftu.

Streamer oczywiście gra tam w to, z czego jest najbardziej znany, czyli Fortnite. Towarzyszą mu Dr Lupo, TimTheTatman i Courage. Wcześniej pojawiały się pierwsze zapowiedzi, że Tyler planuje powrót do swojego ulubionego zajęcia:

Pierwsze informacje o tym, że Ninja pojawił się na Youtube sugerowały, że to właśnie platforma Google może być nowym “domem” Tylera. Jednak najbardziej zorientowany w wydarzeniach na scenie gamingowej, streamerskiej oraz esportowej, dziennikarz Rod “Slasher” Breslau sprostował te plotki, pisząc na Twitterze, że żadna decyzja nie została podjęta, a umowa na wyłączność podpisana.

Równie dobrze jutro Ninja może pojawić się na Twitchu lub… Facebook Gaming. To tam zostali “skierowani” streamerzy, którzy wcześniej streamowali na Mixerze. Ta ostatnia opcja jest oczywiście najmniej prawdopodobna, bo platforma Facebooka cieszy się stosunkowo niewielkim zainteresowaniem.

Stream Ninjy możecie śledzić tutaj:

Gdyby miało się okazać, że streamer na stałe zagości na Youtube, będziecie go tam oglądać?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceYoutube
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię