Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Mandalorian – Hasbro rezygnuje z produkcji figurek Cary Dune

The Mandalorian – Hasbro rezygnuje z produkcji figurek Cary Dune

Po tym jak Gina Carano została wyrzucona z uniwersum Star Wars, producent zabawek Hasbro zrezygnował z produkcji figurek granej przez aktorkę postaci. Kolekcjonerzy nie będą mieli już możliwości kupienia figurek Cary Dune.

Disney i Lucasfilm zerwały umowę z Gina Carano po jej kontrowersyjnych wypowiedziach w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że ich śladem poszło również Hasbro i wstrzymuje plany wydania dodatkowych figurek Cary Dune. Według informacji przekazanych przez Yak Face Forums:

W świetle ostatnich wydarzeń związanych z postacią Cara Dune, otrzymaliśmy wiadomość, że planowane wznowienie 6 figurek z Czarnej Serii i Kolekcji Vintage zostało odwołanych. Jest jednak kilka dobrych wiadomości dla fanów postaci, ponieważ Hasbro nadal zamierza zgodnie z planem wypuścić wersję Retro Collection.

Zobacz: Militsioner – symulator ucieczki z Rosji

Cara Dune

Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że figurki są już gotowe i anulowanie spowodowałby znacznie straty. Wkrótce pewnie zabraknie figurek Cary Dune, co wpłynie na ich cenę na rynku kolekcjonerskim.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię