Strona głównaGryAktualnościMilitsioner – symulator ucieczki z Rosji

Militsioner – symulator ucieczki z Rosji

Na łamach naszego serwisu opisywaliśmy już różne gry. Militsioner z pewnością będzie się wyróżniał na ich tle. To symulator ucieczki z miasta, które niczym bóg obserwuje gigantyczny policjant.

Naszym głównym zdaniem w Militsioner jest ucieczka z miasta, w którym wszyscy myślą, że jesteś przestępcą. Co więcej, każdy nasz ruch jest obserwowany przez gigantycznego policjanta. Za grę odpowiada rosyjskie studio TallBoys.

Deweloper wydał nowy zwiastun rozgrywki, który możecie obejrzeć poniżej. Przedstawia on mechanikę rozmów z policjantem oraz świat gry. Klimatem Militsioner przypomina nieco Half-Life 2. Miasto przesiąknięte jest komunistyczną, dystopijną atmosferą, do tego cały czas obserwuje nad gigantyczny policjant, chociaż w tym przypadku to milicjant.

Dodatkowy poziom absurdy do gry wprowadza fakt, że komunikacja pomiędzy postacią i NPC odbywa się z wykorzystaniem mikrofonu. Obecnie deweloperzy pracują nad implementacją mechanizmów pozwalających na bezproblemowe dogadanie się z postaciami niezależnymi. Chodzi głównie o to, żeby policjant dobrze interpretował odpowiedzi gracza, bo od tego zależy jego nastrój i nastawienie do naszej postaci.

Zobacz: Epic’s Metahuman Creator – rewolucja w modelowaniu twarzy

TallBoys dodatkowo szukają alternatywnej metody komunikacji, aby gracze nie musieli krzyczeć do komputera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię