Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Mandalorian – trzeci sezon już w przyszłym roku

The Mandalorian – trzeci sezon już w przyszłym roku

Disney Plus w jednym ze swoich materiałów promocyjnych zaradził, że Lucasfilm planuje wydawać trzeci sezon The Mandalorian do końca 2021 roku. Jednak zanim to się stanie, obejrzymy miniserial Boba Fett.

Platforma Disney+ wkrótce ma zostać uruchomiona na Słowacji, prawdopodobnie obejmie to także większą część Europy Wschodniej, w tym także Polskę. Z tej okazji Disney wypuścił materiał promocyjny, który dostarczył kilku ciekawych informacji na temat nadchodzących seriali. Najważniejsza to trzeci sezon serialu The Mandalorian, który ma trafić na platformę do końca 2021 roku.

Zobacz: AMD Radeon RX 6800 podobno jest o 50% wydajniejszy w kopaniu kryptowalut, niż RTX 3090

Do tego dojdą cztery produkcje Marvela, które mają trafić w przyszłym roku. Oczywiście należy traktować to tylko jako plany. Z powodu panującej pandemii produkcje wielu seriali i filmów są wstrzymane i zaliczają spore opóźnienia. Dla przykładu serial WandaVision miał mieć premierę jeszcze w tym roku, jednak ostatecznie został przeniesiony na styczeń 2021.

Po drodze do trzeciego sezonu The Mandalorian zobaczymy jeszcze spin-off Boba Fett, którego kręcenie już podobno się rozpoczęło. Jednak brak w tym temacie oficjalnego potwierdzenia, dlatego warto traktować to jako plotki.

Trzeci sezon The Mandalorian jest w fazie przedprodukcji, scenariusz jest w rękach Jona Favreau. Co ciekawe, Giancarlo Espostio wspominał, że są plany na cztery sezony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię