Strona głównaGryAktualnościThe Outer Worlds: Spacer's Choice Edition za darmo

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition za darmo

Epic Games wcieliło się w Mikołaja i roznosi prezenty. Dzisiaj możecie zgarnąć całkowicie za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Trzeba się jednak śpieszyć, promocja trwa do jutra do 17:00.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition nazywany jest także duchowym spadkobiercą Fallout New Vegas. Nic dziwnego, za grę odpowiedzialni są Leonard Boyarsky oraz Tim Cain.

Tytuł to pierwszoosobowa gra RPG osadzona w realach science fiction. Akcja rozgrywa się w XXIV wieku i przedstawia retrofuturystyczną wizję przyszłości, w której ludzkość ruszyła na podbój kosmosu. Miejscem akcji jest kolonia w układzie Arkadia. Gracz wciela się w członka załogi jednego ze statku lecącego do kolonii. Ten jednak z niewiadomych przyczyn zbacza z kursu przez co część, załogi ginie a wielu pasażerów pozostaje w stanie hibernacji.

Po przebudzeniu z hibernacji nasza postać dowiaduje się, że jedyną szansą na przetrwanie jest znalezienie sposobu na wybudzenie inżynierów i specjalistów, którzy pomogą sprowadzić statek na oryginalny kurs i uratują resztę pasażerów. Gra oferuje bardzo wiele ścieżek fabularnych, dzięki czemu możemy liczyć na wiele różnego rodzaju zakończeń.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Epic Games rozdaje prezenty! Dzisiaj za darmo The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition. Skorzystaj z promocji do jutra. Odkryj pełną moc z Codex Executor, mobilnym wykonawcą. Z Executor osiągnij płynne i najszybsze doświadczenia skryptowe. 🎁✨ #CodexExecutor #EpicGames #TheOuterWorlds

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię