Strona głównaGryAktualnościStar Citizen – może pakiet statków za 58 tysięcy dolarów?

Star Citizen – może pakiet statków za 58 tysięcy dolarów?

Jeżeli zastanawiacie się czy warto kupić kolejne mieszkanie, czy może przeznaczyć pieniądze na coś innego to mamy propozycję. Twórcy Star Citizen dodali do swojej oferty pakiet ze statkami za niecałe 230 tysięcy złotych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Star Citizen to gra dla najbogatszych, albo dla tych co nie podejmują rozsądnych decyzji o wydawaniu prawdziwych pieniędzy. Ten worek bez dna, chociaż nie wydawało się to możliwe właśnie powiększył się. Twórcy gry dają możliwość zakupienia pakietu wirtualnych statków w cenie, za która można kupić dużo. Może dzisiaj nie będzie to już mieszkanie w dużym mieście, ale w mniejszej miejscowości z pewnością coś byście znaleźli.

Paczka nazwana Legatus 2953 kosztuje obecnie 58 tysięcy dolarów. Czyli, w zależności od kantoru od 228-230 tysięcy złotych. W tej cenie dostaniemy 175 maszyn od wszystkich znanych producentów, oraz bardzo dużą liczbę elementów kosmetycznych.

Legatus pojawia się w sprzedaży po raz kolejny, oferując za każdym razem wszystkie statki i pojazdy oraz skórki. Za każdym razem cena zestawu również rośnie. Jeszcze w 2018 roku należało zapłacić jedyne 27 tysięcy dolarów. Co ciekawe, żeby móc zakupić Legatus najpierw musicie wydać w grze minimum 1000 dolarów. Widać więc, że pakiet nie jest przeznaczony dla pierwszego lepszego łapserdaka z łapanki.

Już wiecie na co wydacie pieniądze od Mikołaja/Gwiazdora/Gwiazdki/Małego Jezuska/Dziadka Mroza/ Wiedźmy/ Wiedźmikołaja? (Niepotrzebne skreślić).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię