Strona głównaGryAktualnościUkończył The Outer Worlds w 25 minut. Wszystko streamował

Ukończył The Outer Worlds w 25 minut. Wszystko streamował

Zawsze na swój sposób podziwiałem speedrunnerów. Przede wszystkim dlatego, że każdy swój krok muszą planować w najmniejszym nawet szczególe, aby czas przejścia gry zredukować do absolutnego minimum. Na przykład The Outer Worlds można ukończyć w 30 minut (a nawet 25 minut).

Najnowszy wyczyn należy do speedrunnera o pseudonimie Jabo. Wystarczyło mu dokładnie 30 minut i 54 sekundy, aby ukończyć grę The Outer Worlds. Jest to produkcja RPG, więc wynik wydaje się szczególnie imponujący. Co prawda nie jest to gra wielkości Wiedźmina czy Skyrim, bowiem normalnie ukończenie jej zajmuje od 15 do 30 godzin, ale i tak. Zredukowanie tego czasu do zaledwie pół godziny musi robić wrażenie.

Zobacz: Stworzył drinka na podstawie przepisu z gry. Sponiewiera

Jabo unikał walki wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Zazwyczaj po prostu przebiegał po kolejnych poziomach, unikając przeciwników i ich strzałów. Jedynie finałowej walki z potężnym robotem nie dało się ominąć. Na szczęście Jabo znalazł i na nią sposób, ale nie chcę Wam niczego spojlerować. Jeśli jesteście zainteresowani tym speedrunem, to możecie go obejrzeć od początku do końca na YouTubie:

AKTUALIZACJA:

Okazuje się, że Jabo już poprawił swój wynik i grę ukończył w zaledwie 25 minut:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię