Strona głównaGryAktualnościThe Settlers powróciło w wielkim stylu. Premiera History Collection

The Settlers powróciło w wielkim stylu. Premiera History Collection

Jakiś czas temu informowaliśmy o planach Ubisoftu na wydanie odświeżonej serii The Settlers. Stało się! Kolekcja siedmiu tytułów jest już dostępna. Szykujcie się na tygodnie grania.

The Settlers History Collection składa się z siedmiu głównych części serii stworzonej przez Blue Byte. Gra dostępna jest wyłącznie w wersji cyfrowej za pośrednictwem sklepu Ubisoft. Zakup w pakiecie jest bardziej opłacalny, za całość zapłacimy ok. 160 złotych. W przypadku zakupu każdego tytułu osobno z naszego portfela zniknie ponad 275 złotych.

Na kolekcję składają się:

  • The Settlers History Edition za 19,90 zł.
  • The Settlers II: Veni, Vidi, Vici History Edition za 19,90 zł.
  • The Settlers III History Edition za 37,90 zł.
  • The Settlers IV History Edition za 37,90 zł.
  • The Settlers Heritage of Kings – History Edition za 49,90 zł
  • The Settlers Rise of an Empire – History Edition za 49,90 zł.
  • The Settlers 7 History Edition za 59,90 zł.

W każdym znajdziemy również wydane do niego dodatki. Gry zostały dostosowane do działania na współczesnych komputerach, poprawiona została również grafika i sterowanie. Od trzeciej części w górę otrzymujemy również dostęp do trybu multiplayer, a także wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Poniżej premierowy zwiastun:

Warto sobie przypomnieć serię The Settlers od początku, ponieważ w przyszłym roku odbędzie się premiera ósmej części gry. Tytuł będzie dostępny wyłącznie na PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceUbisoft
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Czy ktoś posiada settlersy 7 history edition? Bo mam 7 deluxe golf edition ale ponieważ serwery zostały wyłączone od 1 czerwca nie mam dostępu do kampanii ,,kroniki tandrii” wie ktos może czy w history edition jest ona dostępna w trybie offline?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię