Strona głównaGryAktualnościThe Sims 4 dostanie aktualizację i 100 nowych odcieni skóry

The Sims 4 dostanie aktualizację i 100 nowych odcieni skóry

The Sims 4 wkrótce otrzyma całe mnóstwo nowych, edytowalnych kolorów skóry oraz poprawionych fryzur. Będzie ich ponad 10 i będą darmowe.

Od momentu startu, The Sims 4 jest krytykowane za niewielki wybór fryzur i odcieni koloru skóry. Oczekiwanie na poprawki było długie, ale chyba nie był to czas zmarnowany, biorąc pod uwagę jak dużą aktualizację otrzyma pod tym względem gra. 6 października pojawi się aktualizacja, wprowadzająca między innymi nowe odcienie dla włączonych ustawień braku kompresji tekstur. Zaktualizowane zostaną także dwa style fryzur. Większa aktualizacja pojawi się w grudniu. Wtedy gracze otrzymają co najmniej 100 odcieni, z naciskiem na ciemniejsze.

The Sims 4

Wszystkie nowe odcienie będzie można dopasować i zmienić za pomocą suwaka, który umożliwi graczom ustawienie ich jasności. Suwaków nigdy za wiele, prawda? Nowe pojawią się też do tworzenia makijaży. Grudniowa aktualizacja to poza tym także dwa kolejne style dla fryzur.

Zobacz: The Sims 4 nowy dodatek w świecie Star Wars

Na pierwszy rzut oka brzmi to jak coś mało znaczącego, ale dla graczy to ważny update. Wielu graczy w The Sims tworzy po prostu postaci podobne do siebie, z nową aktualizacją będzie to więc o wiele łatwiejsze. Nowa aktualizacja będzie całkowicie darmowa, trafi więc prawdopodobnie do wszystkich graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię