Strona głównaGryAktualnościThe Sims 4 - bohaterowie znanych gier postaciami w grze EA

The Sims 4 – bohaterowie znanych gier postaciami w grze EA

Kreator postaci w The Sims 4 robi wrażenie. Wielu użytkowników zachęciło to do przeniesienia bohaterów swoich ulubionych gier do produkcji Electronic Arts.

Zaawansowany kreator postaci w tego typu grach to podstawa. Równie istotna jest oczywiście aktywna, kreatywna społeczność. Kiedy oba te elementy spotykają się w jednej grze, dostajemy projekty, które można każdego dnia obserwować na Reddicie The Sims 4.

Zobacz: The Sims 4 – najważniejsze kody i cheaty, które ułatwią rozgrywkę

I just wanted to share Geralt and Yen I made in sims 4 from witcher

Wśród początkowych koncepcji nie mogło oczywiście zabraknąć Wiedźmina. Chociaż zarówno słynny Geralt, jak i jego ukochana, w świecie Sims 4 prezentują się dużo łagodniej, możliwości kreatora robią wrażenie.

Eli,Alyx,G-Man and Gordon recreated in The Sims 4 from HalfLife

Te same wnioski nasuwają się do głowy po zobaczeniu pomysłu u/AntisocialZoomer. Użytkownikowi Reddita udało się przenieść bohaterów Half-Life’a prosto do The Sims 4. Kto wie, może jak tak dalej pójdzie, trzecią odsłonę serii zobaczymy w formie scenek rodzajowych pomiędzy simami…

I made Ellie in The Sims 4. from thelastofus

Jednym z najbardziej imponujących pomysłów jest z kolei Ellie z The Last of Us. Zmotywowany premierą drugiej części u/Golyhawhaw stworzył bohaterkę w postaci sima i zrobił to perfekcyjnie. Użytkownicy w komentarzach zgodnie stwierdzili, że doskonale udało mu się oddać nie tylko wygląd, ale również charakter postaci.

I made the Professors in The Sims 4~! from pokemon

Nie mogło oczywiście zabraknąć również Pokemonów. Skoro dziwne, kolorowe stworki ciężko byłoby stworzyć za pomocą kreatora The Sims 4, u/PrincessPinkmon postawiła na profesorów.

Last year I made some Animal Crossing Villagers in Sims 4 🙂 from AnimalCrossing

W nieco innym kierunku poszła u/Katyir, dodając do popularnej produkcji Electronic Arts zwierzęta inspirowane Animal Crossing.

Fantazja poniosła również u/Tbh_annie, która stworzyła bohaterów Overwatcha wewnątrz The Sims 4. Podobnie jak z Animal Crossing, tutaj sytuacja jest nieco trudniejsza. Chociaż Mei czy D.Va prezentują się stosunkowo podobnie, Reinhardt i Reaper to bardziej bohaterowie inspirowani shooterem Blizzarda. Wciąż, wypełnienie całego swojego miasteczka postaciami z Overwatcha brzmi jak całkiem interesujący projekt.

Sims 4 Sona

O krok dalej poszedł Tony, który zajął się odwzorowywaniem postaci z League of Legends. Jak widać na powyższym obrazku, udało mu się osiągnąć rzeczy, o których istnieniu mogło nawet nie wiedzieć wielu fanów The Sims 4.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię