Strona głównaGryAktualnościMinecraft - gracz tworzy krzywą mapę

Minecraft – gracz tworzy krzywą mapę

Na Reddicie pojawił się ostatnio jeden z najbardziej oryginalnych i niepokojących jednocześnie projektów, jakie realizowała do tej pory społeczność Minecrafta.

Oficjalny subreddit Minecrafta jest pełny bardzo ciekawych pomysłów. Czasami ktoś przejdzie grę za pomocą pianina, a innym razem przekształci swój portal do Netheru w wielkiego Ghasta. Tym razem jeden z użytkowników pokusił się o bardziej odważny projekt.

Zobacz: Geralt z mieczem z gry Minecraft wygląda… oryginalnie

I’m making a diagonal survival map from Minecraft

Na Reddicie pojawił się bowiem przedsmak krzywej mapy. Żadnych płaskich przestrzeni, wzgórz, czy pagórków. Na tej mapie będzie mogli iść wyłącznie w górę lub w dół. Jak widać również na powyższym obrazku, użytkownik zachował również konsekwencję w kwestii drzew.

Na razie nie wiemy niestety, jak bardzo zaawansowany jest ten projekt. Jak mogłoby wyglądać jaskinie albo kopalnie w takim świecie? Bez wątpienia może to być pierwsza mapa, gdzie użyteczną okaże się funkcja automatycznego skakania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię