Strona głównaGryAktualnościThe Sims 4 – EA poprawia odcienie skóry po protestach graczy

The Sims 4 – EA poprawia odcienie skóry po protestach graczy

The Sims 4 to jedna z najbardziej rozbudowanych gier symulujących prawdziwe życie. Fani gry zarzucali jednak produkcji, że odcienie skóry Simów są niezgodne z tymi występującymi w naturze.

Po serii protestów jakie pojawiały się ze strony członków społeczności The Sims, EA w końcu ogłosiło że dokona modyfikacji dostępnych w grze odcieni skóry. Aktualizacja ma trafić do gry jeszcze tej jesieni. Tym samym zostaną naprawione artefakty wizualne z istniejącymi odcieniami skóry oraz zostanie zwiększona liczba dostępnych tonów.

Zobacz: The Sims 4 – Najlepsze modyfikacje 2020

Jak mówi Lyndsay Pearson z EA:

Słyszymy cię i zajemy sobie sprawę, ze nie zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby zająć się różnorodnością odcieni skóry i fryzur jakiej oczekujesz po The Sims 4. Chociaż w przeszłości wprowadziliśmy dodatki, ulepszenia i poprawki, jest o wiele więcej do zrobienia. Priorytetem jest dla nas udostępnienie w tym roku większej liczby opcji, a także rozwiązanie problemów wizualnych z niektórymi kolorami skóry. Dotyczy to w szczególności poplamionych artefaktów i odcieni popielatych. Powtarzaliśmy to już wcześniej, ale dokładamy wszelkich starań, aby prześledzić nasze zasoby na każdym etapie i porównać je przed i po, aby ocenić utratę jakości.

The Sims 4 oferuje dużą liczbę ciemnych odcieni skóry Simów. Nie dają one odzwierciedlenia w rzeczywistości, są zbyt popielate lub blade. Modderzy wypełniają te luki odpowiednimi modyfikacjami, ale to jednak nie to samo.

Czarni gracze od samego początku wzywali EA do poprawienia odcieni skóry. Te nasiliły się po fali protestów Black Lives Matter.

Zobacz: The Sims 4 – najważniejsze kody i cheaty, które ułatwią rozgrywkę

Petycja w sprawie poprawienia odcieni została podpisana przez ponad 85 tys. graczy. Dokładna data wypuszczenia aktualizacji na razie nie jest znana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię