Strona głównaGryAktualnościControl – darmowa aktualizacja do wersji PS5 i XSX, ale nie dla...

Control – darmowa aktualizacja do wersji PS5 i XSX, ale nie dla każdego

Coraz więcej, deweloperów obiecuje darmową aktualizację swoich gier z wersji na PS4 i XBO do wersji na PS5 i Xbox Series X. Podobnie będzie z Control, ale tylko podobnie, bo darmowa aktualizacja nie będzie dotyczyła wszystkich posiadaczy gry.

Według informacji przekazanych przez deweloperów Control dostanie darmową aktualizację do wersji PS5 i Xbox Series X. Otrzymają ją jednak tylko posiadacze Control Ultimate Edition. Jeżeli już macie swoją kopię gry, to na konsolach nowej generacji będziecie musieli ją zakupić ponownie. Nawet jeżeli kupiliście już osobno dodatki.

Zobacz: Xbox Series X oficjalnie zapowiedziany na listopad

Control Ultimate Edition trafi również na Steam. Gra będzie zawierała również DLC The Fundation i AWE, tryb Ekspedycji, tryb fotograficzny i wszystkie aktualizacje jakie dotąd się pojawiły. Premiera na Steam zapowiedziana jest na 27 sierpnia z kolei na EGS, PS4 i XBO 10 września w wersjach cyfrowych. Fizyczne wersje gier na PS4 i XBO pojawią się pod koniec tego roku. Wersje cyfrowe na PS5 i XSX trafią do sprzedaży pod koniec roku, a na początku 2021 wersje pudełkowe.

Zobacz: Halo Infinite opóźnione – gra ukaże się dopiero w przyszłym roku


Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię