Strona głównaGryAktualnościThe Sims 4 - wirtualne życia nadal biją rekordy sprzedaży!

The Sims 4 – wirtualne życia nadal biją rekordy sprzedaży!

Podczas EA Play zapowiedziano nowości dla fanów The Sims 4. A tych, jak się okazuje, że nadal całkiem sporo i gra nadal doskonale się sprzedaje.

Electronic Arts opublikowało wyniki sprzedaży Simsów 4 za pierwszy kwartał 2020. Okazuje się, że choć gra ta zadebiutowała w 2014 roku, to nadal sięga po nią mnóstwo graczy. Regularnie, miesiąc w miesiąc, w Simsy gra ponad 10 milionów osób. Jest to między innymi jedna z gier najczęściej pojawiających się w różnego rodzaju promocjach Elektroników. Darmowy egzemplarz można było otrzymać na Originie jak i w ramach abonamentu PS Plus. Poza tym, minione miesiące to przecież okres kwarantanny, więc pewnie gra była jednym ze sposobów na zabicie nudy w tym okresie.

Tak dobry wynik sprzedaży Simsów 4 może się przełożyć na jeszcze lepszy wynik nadchodzących The Sims 5. Jednak Electronic Arts chyba nie spieszy się z wprowadzeniem na rynek nowej gry. Póki co dalej planują czerpać zyski z “czwórki”, tym razem umieszczając ją na Steam. Obwieszczono to nawet trailerem:

A my polecamy jeden z niezwykle popularnych dodatków do The Sims 4:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię