Advertisement
Strona głównaKonsolePS5 na pierwszym zdjęciu z fabryki

PS5 na pierwszym zdjęciu z fabryki

Do sieci trafiło zdjęcie z fabryki Sony, na którym trzej pracownicy pozują z jednym z egzemplarzy PlayStation 5. W końcu możemy zobaczyć jak wygląda prawdziwa konsola a nie rendery.

Do sieci trafiła fotografia, która najprawdopodobniej pochodzi z fabryki Sony. Widzimy na niej trzech pracowników w firmowych kamizelkach. Jeden z nich trzyma w ręku PS5. To co rzuca się w oczy to rzeczywiste rozmiary urządzenia. Sony tłumaczyło to koniecznością zapewnienia odpowiedniego chłodzenia.

PS5 zdjęcie z fabryki

Autentyczność zdjęcia potwierdził jeden ze zweryfikowanych użytkowników forum Resetera, który stwierdza, że mężczyzna trzymający konsolę to szef inżynierów sprzętu. Analizy programami graficznymi wykonane przez innych użytkowników forum również potwierdzają jego autentyczność.

Zobacz: PlayStation 5 sprzeda się lepiej niż Xbox Series X

Trzymana przez mężczyznę konsola wydaje się wyglądać inaczej niż na materiałach promocyjnych. Prawdopodobnie jest to kwestia oświetlenia oraz kąta pod jakim zostało zrobione zdjęcie.

Jakiś czas temu szef Sony Jim Ryan zapewnił, że masowa produkcja PS5 rozpoczęła się już jakiś czas temu i będzie kontynuowana przez całe lato, aby starczyło dla wszystkich.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceresetera
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię