Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Witcher: Blood Origin – w serialu zagra Jodie Turner-Smith

The Witcher: Blood Origin – w serialu zagra Jodie Turner-Smith

Jodie Turner-Smith trafiła do ekipy serialu The Witcher: Blood Origin. Aktorka wcieli się w postać Éile. Szczegóły poniżej.

Éile to wojowniczka obdarzona głosem bogini, która opuściła swój klan i stanowisko strażniczki królowej. Wybrała życie wędrownej śpiewaczki. Jednak zrządzeniem losu ponownie musi chwycić za miecz.

The Witcher: Blood Origin to serial osadzony w uniwersum Wiedźmina, którego akcja toczy się 1200 lat przed historią Geralta. W serialu zostaną poznamy pochodzenie oraz losy pierwszego wiedźmina oraz wydarzenia, które doprowadziły do koniunkcji sfer, co spowodowało połączenie się świata potworów ze światem ludzi i elfów.

Zobacz: Film Uncharted opóźniony po raz kolejny

The Witcher: Blood Origin będzie sześcioodcinkowym miniserialem wyprodukowanym przez Netflix. Producentem wykonawczym będzie Lauren Schmidt Hissrich oraz Declan de Barra, który będzie pełnił rolę showrunnera.

Jodie Turner-Smith jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek brytyjskich. Ostatnią produkcja z jej udziałem to Queen & Slim, znana jest także z After Yang oraz Nightflyers i wielu innych filmach i serialach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię