Strona głównaGryAktualnościBioware udostępniło grafiki z anulowanej gry

Bioware udostępniło grafiki z anulowanej gry

Artysta Bioware udostępnił grafiki koncepcyjne z anulowanego spadkobiercy Jade Empire. Grafiki prezentują cyberpunkową kontynuację niedocenionej gry RPG.

Od momentu otwarcia studia w 1995 roku, BioWare opracowało szereg udanych projektów, które stały się klasykami. Największą sławę przyniosła ekipie trylogia Mass Effect, będącego jedną z najlepszych serii sci-fi. Nie można zapomnieć także o Dragon Age i KOTOR.

BioWare

Jedną z niedocenionych gier studia okazało się Jade Empire, RPG wykorzystujące chińską mitologię oraz chińskie sztuki walki. 2005 roku studio planowało stworzyć duchowego spadkobiercę Jade Empire zatytułowanego Revolver. Teraz jeden z artystów udostępnił grafiki prezentujące jak gra miała wyglądać.

BioWare

Dyrektor artystyczny BioWare, Matt Rhodes opublikował na Instagramie grafiki koncepcyjne z Revelver.

Rozpoczynał swoje życie jako kontynuacja Jade Empire, Revolver ewoluował i zmieniał kierunek wiele razy w trakcie rozwoju.

Grafiki przedstawiają kilka elementów gry, w tym bohaterów, antagonistów oraz otoczenie. Wydaje się, że gra rozgrywałaby się w cyberpunkowej przyszłości, w której wielu uzbrojonych w miecze postaci walczy z żołnierzami. W grze występowałby również potwory, z którymi gracz miałby walczyć.

BioWare

Zobacz: Film Uncharted opóźniony po raz kolejny

Według Eurogamer tytuł miał być skoncentrowaną na parkour przygodą otwartym świecie, która łączyłaby system RPG charakterystyczne dla BioWare z nieliniową fabułą. Gra była w fazie rozwoju do 2008 roku, kiedy projekt został odwołany, a studio zajęło się Dragon Age: Origins  i Mass Effect 2. A szkoda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię