Strona głównaWiadomościTheGrefg, hiszpański streamer bije rekord widzów na Twitchu

TheGrefg, hiszpański streamer bije rekord widzów na Twitchu

TheGrefg, hiszpańskojęzyczny streamer otrzymał swojego skina w Fortnite. Przy jego pokazie udało mu się pobić rekord liczby widzów.

Poprzedni rekord jednocześnie oglądających streama widzów należał do Ninjy i został ustanowiony w 2018 roku, kiedy Ninja streamował razem z Drake’iem. Wtedy liczba widzów wyniosła w szczycie 635 tysięcy osób. W esporcie rekord należał do Eleague i finałowego spotkania Eleague Major 2018 – wtedy widzów było ponad milion, również w 2018 roku. W 2020 pokaz PlayStation 5 także przebił tę magiczną barierę.

Zobacz: Nowe postaci Marvela trafiły do Fortnite

Na poniedziałkowym pokazie nowego skina na kanale TheGrefg, w szczycie widzów było… 2,4 miliona. Czyli w ciągu jednego dnia streamer pobił ponad dwukrotnie rekord Ninjy i dorobił się własnego skina, podobnie jak wspomniany wcześniej NInja, LoserFruit czy Lachlan.

Wygląda więc na to, że wcale jeszcze nie jest za późno, żeby zrobić karierę na Twitchu. Bo takiego sukcesu streamera, który wcześniej był raczej średnio znany poza Hiszpanią, chyba nikt się nie spodziewał.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię