Strona głównaGryAktualnościStar Wars Battlefront 3 - czy DICE pracuje nad kolejną częścią serii?

Star Wars Battlefront 3 – czy DICE pracuje nad kolejną częścią serii?

Fani serii Battlefront co chwilę natrafiają na przesłanki sugerujące, że trwają prace nad Star Wars Battlefront 3. Co ciekawe, ma ją znowu tworzyć DICE.

Ten ostatni fakt jest szczególnie interesujący, bo jakiś czas temu mówiło się, że firma nie jest zainteresowana pracami nad kolejną częścią serii. Jednak co chwilę w internecie można natrafić na kolejne ślady, wskazujące na to, że DICE znowu pracuje nad Star Wars Battlefront. Pierwszym punktem zaczepienia była informacja o udostępnieniu SW: Battlefront II jako darmowej gry na Epic Games store. Pod tweetem wywiązała się ciekawa rozmowa, zakończona… odliczaniem do trzech.

Potem ktoś na Reddicie odgrzebał stare wpisy aktorów dubbingujących postaci w Battlefront II, świadczące o tym, że znowu wspólnie brali oni udział w pracach nad jakąś grą. Sugestie prac nad kolejną grą podrzuca także Matt Martin z Lucasfilm Story Group.

Pomijając informację o współpracy aktorów nad jednym projektem, pozostałe “poszlaki” można uznać za żarty lub przypadek. Ale już udział “głosów” w pracach nad czymś tajemniczym każe zastanawiać się – czy może jednak jest coś na rzeczy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię