Strona głównaWiadomościThermaltake rozświetli komputery nowym zestawem wentylatorów Riing Trio 12 LED RGB

Thermaltake rozświetli komputery nowym zestawem wentylatorów Riing Trio 12 LED RGB

Upiększanie blaszaków to sprawa indywidualna. Jeśli jednak stawiamy na barokowy przepych, to w kompie nie może zabraknąć chłodzenia wyposażonego w kolorowe diody.

Czy komputery boją się ciemności? Biorąc pod uwagę ich stan „życia” pytanie może wydawać się dość abstrakcyjne. Aczkolwiek, jako ich opiekunowie jesteśmy im winni zapewnić odpowiednie warunki pracy. Dobre chłodzenie to podstawa udanego związku sprzętu z gamingiem, a światło zdobiące jego wnętrze może być do tego niezłym dodatkiem.

Jedno z ciekawszych rozwiązań chłodząco-świecących proponuje Thermaltake. W sprzedaży jest już dostępny ich najnowszy zestaw Riing Trio 12 LED RGB będący członkiem rodziny TT RGB Plus Ecosystem. Do pakietu przynależą trzy wentylatory o średnicy 12 cm i kontroler, do którego można podłączyć maksymalnie 5 akcesoriów. Wspomniane wirniki wyposażono w 30 diod RGB jarzących się 16,8 mln kolorów. Każdy z wentylatorów może pracować synchronicznie lub niezależnie od reszty, co umożliwia ustawienie szerokiego spektrum odcieni.

Za pomocą autorskiego oprogramowania TT RGB Plus Software spersonalizujemy tempo zmiany kolorów, rodzaj animacji, natężenia światła, prędkość obrotów. Interesująco zapowiada się współpraca systemu z urządzeniem Amazon Alexa, które to pozwoli zarządzać działaniem wiatraków głosowymi komendami. Tu między innymi można zintegrować wyświetlane kolory z aktualnym stanem pogody przy użyciu jednego rozkazu zaczynającego się od słów „Alexa, tell Thermaltake”

[you tube=VLo8HETeu7A]

Zestaw TT Riing Trio 12 LED RGB możemy nabyć za około 350 zł.

Źródło: techspot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię