Strona głównaGryAktualnościThis War of Mine i Moonligher za darmo w Epic Games Store

This War of Mine i Moonligher za darmo w Epic Games Store

Epic Games, mimo całej pogardy (a może właśnie przez nią) jaką żywią do niego gracze nie przestaje podrzucać im ciekawych i wartych poznania gier za darmo. Tym razem padło na ciekawy duet, w którym znalazł się polski hit – This War of Mine.

W ciągu następnych 7 dni będziecie mogli pobrać z Epic Games Store całkowicie za darmo dwie gry – Moonlighter oraz This World of Mine. Moonlighter to pixelartowy roguelike RPG, w którym sterujemy sklepikarzem, który chciałby zostać wielkim bohaterem. Gra wyszła spod ręki hiszpańskiej firmy Digital Sun Games nieco ponad rok temu.

Zobacz: Epic Games Store z kolejną wersją Tetrisa jako exclusivem

Polskiego hitu chyba nikomu dłużej przedstawiać nie trzeba, więc ograniczę się do najważniejszego. Jest wojna, a Ty, drogi Graczu musisz zadbać by kilku bogu ducha winnych cywili jakoś przez nią przebrnęło. Musisz im zapewnić żywność, leki i schronienie, a to oznacza dokonywanie wyborów – niekiedy bardzo trudnych. Gra zyskała tak wielką popularność, że koszt jej produkcji zwrócił się w ciągu pierwszych dwóch dni od premiery, a także kilka nagród branżowych.

Zobacz: Limbo do zgarnięcia za darmo

Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z Moonlighterem to ściągniecie go stąd, a This War of Mine stąd. Podzielcie się z nami wrażeniami z obu gier w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię