Strona główna Wiadomości Rozrywka Thor 4 oficjalnie powstaje. Znamy też reżysera

Thor 4 oficjalnie powstaje. Znamy też reżysera

Od jakiegoś czasu fani zastanawiali się – czy powstanie Thor 4? Na szczęście to już koniec domysłów i spekulacji. Czwarta część przygód Boga Piorunów została potwierdzona. Wiemy też, kto zasiądzie na krzesełku reżysera.

Thor 4 powstaje! To oficjalna informacja, potwierdzona przez serwis The Hollywood Reporter. Do roli najprawdopodobniej powróci Chris Hemswroth, chociaż nie zostało na 100% potwierdzone. Dzisiaj jednak trudno wyobrazić sobie kogoś innego w roli Boga Piorunów i syna Odyna. Australijczyk, podobnie jak Robert Downey Jr., prawdopodobnie na zawsze będą kojarzeni z bohaterami Marvela.

Zobacz: Wyciekły plany czwartej fazy filmowego uniwersum Marvela

Dobrą informacją jest również to, że reżyserem czwartej części przygód Thora zostanie Taika Waititi, czyli ten sam człowiek, który odpowiadał za ostatnią odsłonę o nazwie Thor: Ragnarok. Była to zdecydowanie najwyżej oceniana część. Zarówno widzowie, jak i recenzenci docenili ją za nieco luźniejsze, komediowe podejście. Znalazło to potwierdzenie w wynikach box office, gdzie Ragnarok zarobił ponad 850 mln dolarów.

Zobacz: Keanu Reeves może wystąpić w kolejnym filmie Marvela

Ponownie zatrudnienie Waititiego oznacza, że na razie musi on zrezygnować z projektu Akira. Nie oznacza to, że film nie powstanie, po prostu na razie zostaje odłożony w czasie i prace ruszą najprawdopodobniej zaraz po zakończeniu zdjęć do Thora 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE