Strona głównaWiadomościRozrywkaThor: Love and Thunder – w filmie wystąpi Star Lord

Thor: Love and Thunder – w filmie wystąpi Star Lord

Jednym z najciekawszych motywów w Avengers: End Game było wystąpienie wielu bohaterów MCU i przyjęcie Thora do ekipy Strażników Galaktyki. W Thor: Love and Thunder ponownie zobaczymy Thora w towarzystwie Star Lorda.

Jak donosi Variety w nadchodzącym filmie Thor: Love and Thunder ponownie obok siebie wystąpią Chriss Pratt i Chris Hemsworth. Szczegóły fabuły nie są na razie znane. W End Game Thor opuścił Ziemię na pokładzie statku Strażników. Film sugerował, że Thor spędzi teraz z nimi trochę czasu i pomoże Star Lordowi w odszukaniu Gamory.

Zobacz: Among Us w 2020 roku zebrało prawie 500 milionów graczy

Wiemy już, że w filmie zobaczymy także Tessę Thompson w roli Valkyrii, która została mianowana przez Thora nowym władcą Asgardu. Z kolei Christian Bale pojawi się jako nieokreślony jeszcze czarny charakter. Love and Thunder to także powrót Natalie Portman jako Jane Foster. Będzie to jej pierwszy powrót od czasu Thor: The Dark World. Reżyserem filmu został Taika Waititi, który odpowiadał za Thor: Ragnarok.

Premiera Thor: Love and Thunder  zaplanowana była na listopad 2021. Ale opóźnienia spowodowane pandemią spowodowały, że film trafi do kin dopiero w lutym 2022roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię