Strona głównaGryTHQ Nordic chwali się, jakie gry zaprezentuje na Gamescom 2018

THQ Nordic chwali się, jakie gry zaprezentuje na Gamescom 2018

Już w sierpniu oczy wszystkich graczy będą skierowane na Kolonię w Niemczech. Deweloperzy pokażą nie tylko zapowiedziane wcześniej tytuły, ale też kilka tajemniczych projektów.

THQ Nordic ma wielki plan, by nadrobić swoją nieobecność na targach E3 udzielając się na Gamescomie. Zamierzają uderzyć na graczy aż 8 tytułami o różnej tematyce i gatunku. Na liście jest już kilka pewniaków zaplanowanych na końcówkę 2018. Wydawca zamierza również przemycić na scenę gry ukrywane przed całym światem.

Odwiedzający targi będą mogli ograć specjalne demo Darksiders III z bohaterką, której pejcz aż pali się do walki. Dla fanów gier kooperacyjnych przygotowano Generation Zero. Biomutant to z kolei oferta dla miłośników RPG i akcji, okraszona dużą dawką Kung-Fu i substancji radioaktywnych odpowiedzialnych za przemianę zwykłego wiewióra w maszynkę do zabijania mutantów i maszyn.

Ciekawie zapowiada się prezentacja Fade to Silence – gry z gatunku survival, w której przeciwnikami będą potwory, ludzie i surowa matka natura. Trochę miejsca i czasu THQ Nordic przeznaczy na zapoznanie nas z Wreckfest (symulator a’la destruction derby) i Townsmen w wersji na urządzenia VR.

Oprócz tego wydawca ma jeszcze 2 asy w rękawie. Nie dam sobie uciąć kabla od myszki, ale spodziewam się zapowiedzi Elexa 2 i może materiału promocyjnego z kontynuacji serii Gothic. Prawda o tajemniczych grach zostanie ujawniona już 21 sierpnia.   

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię