Strona głównaGryTitanfall dostępny i mocno przeceniony na Steam

Titanfall dostępny i mocno przeceniony na Steam

Od dziś obie części Titanfall są dostępne na Steam – teraz trafił tam sequel gry Respawn, w dodatku obie kupicie po obniżonej cenie.

Titanfall, wydany w 2014 roku, był pierwszą grą Respawn – w dodatku całkiem dobrze przyjętą w momencie premiery. Gra korzystała z czegoś w rodzaju bardzo popularnego teraz systemu gry-usługi. Miała tylko jeden tryb multiplayera, z postaciami NPC, cutscenkami oraz innymi elementami, które kojarzono głównie z trybów singleplayer. To w zasadzie arena-shooter z mechami w roli głównej, w którym gracz stawał naprzeciwko 11 innym.

Titanfall 2 Project Atlas

Respawn nigdy nie pochwalił się szczegółowymi wynikami sprzedaży, ale musiały być niezłe, skoro w 2016 pojawił się sequel. Titanfall 2 został okrzyknięty klasykiem generacji, z dużo większym naciskiem na singleplayera i kampanię, która znów zebrała wiele pochwał.

Potem Respawn rozszerzyło jeszcze serię o Apex Legends, grę battle royale osadzoną w tym samym uniwersum. Ta gra również niedawno trafiła na Steam i przynosząc zarówno twórcom, jak i wydawcy – EA – spore przychody.

Zobacz: Plotka: Trwają prace nad Titanfall 3

Wersja, którą znajdziemy na Steam to Titanfall Deluxe Edition i aktualnie jest objęta promocją 60% – potrwa ona do 25 listopada. Grę znajdziecie tutaj, a paczkę obu części – tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię