Strona głównaGryAktualnościPlotka: Trwają prace nad Titanfall 3

Plotka: Trwają prace nad Titanfall 3

Wygląda na to, że Respawn Entertainment powoli zaczyna dzielić się na dwa projekty. Obok Apex Legends ma powstawać również Titanfall 3.

Z obozu Respawn dochodzą bardzo sprzeczne wiadomości. Jeszcze niedawno zdawało się, że straciliśmy już wszelkie nadzieje dotyczące Titanfall 3. Teraz sytuacja zaczyna się jednak powoli odwracać.

Zobacz: Apex Legends znikający interfejs podczas gry

Kilka dni temu do tematu potencjalnej trzeciej części wrócił streamer TheNeon_Beast. Poinformował, że według jego źródeł gra powstaje i prawdopodobnie mogą potwierdzić to również dataminerzy. „Mamy zupełnie inne źródła, ale plotka pozostaje ta sama” – powiedział.

Nie trzeba było długo czekać, żeby jeden z leakerów, Biast12, faktycznie potwierdził tę plotkę. Jego zdaniem gra już powstaje albo ma dopiero rozpocząć się proces wcielania w życie nowego projektu. Tak czy siak, dla fanów popularnego shootera jest to bardzo dobra wiadomość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię