Strona głównaWiadomościTo już dziś - Starcraft II dostępny w modelu free-to-play

To już dziś – Starcraft II dostępny w modelu free-to-play

Dokonało się – StarCraft II w wersji free-to-play jest od dzisiaj oficjalnie dostępny do pobrania. Przy okazji w mediach społecznościowych pojawiła się akcja lekko kpiąca sobie z konkurencji.

Informacja o wypuszczeniu SC II: Wings of Libery jako f2p pojawiła się na początku listopada, podczas tegorocznego BlizzCon.

Za darmo otrzymujemy:

– kampanię fabularną dostępną w Wings of Libery
– tryb multiplayer (starcia rankingowe są dostępne po 10 wygranych meczach poza rankingiem lub ze sztuczną inteligencją)
– nowych dowódców w trypie co-op (z tym, że Kerrigan, Raynor i Artanis są dostępni w pełni za darmo, natomiast pozostali tylko do 5 poziomu expa)

Jeśli natomiast ktoś przed 31 października dodał już do swojego konta podstawkę, to otrzyma kampanię z Heart of the Swarm. Natomiast dodatek StarCraft II: Legacy of the Void jest dostępny w formie klasycznego zakupu.

Swoją przygodę ze SC II free-to-play możecie rozpocząć stąd.

Przy okazji premiery „darmowej wersji” gry na oficjalnym twitterowym koncie StarCrafta pojawiła się seria Tweetów szydzących z modelu w jakim działają najnowsze Gwiezdne Wojny. Szpilki wbite konkurencji możecie zobaczyć poniżej. Przyznacie, że dość nietypowy to sposób na walkę z konkurencją – ale chyba skąd inąd całkiem słuszny?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię