Strona głównaEsportTo już oficjalne! GuardiaN i seized opuszczają Natus Vincere

To już oficjalne! GuardiaN i seized opuszczają Natus Vincere

Ladislav 'GuardiaN’ Kovács i Denis 'seized’ Kostin odchodzą z Natus Vincere. Informacja została oficjalnie podana na stronie organizacji.

Ta zmiana to pokłosie słabych występów drużyny, w tym utraty statusu Legendy na PGL Major Kraków 2017. Według wpisu na stronie Natus Vincere obaj zawodnicy zostali wystawieni na listę transferową, ale postanowili nie kontynuować swojej przygody z drużyną. Zarówno GuardiaN, jak i seized należą do jednych z najdłużej grających zawodników w Natus Vincere. Drugi z nich reprezentuje drużynę od prawie 4 lat. Tymczasem snajper dołączył do zespołu w grudniu 2013 roku, więc też niewiele mu zabrakło do 4-letniej rocznicy.

Na razie nie wiadomo, jakie są ich dalsze plany, ale mówi się o tym, że GuardiaN dołączy do FaZe Clan w zamian za allu. Nie wiadomo, co dalej z seizedem, ale ktoś będzie musiał wypełnić lukę w NaVi, a to oznacza, że zwolnią się miejsca w innych drużynach. Wśród kandydatów do dołączenia do S1mple’a i spółki wymienia się między innymi electronica, ANGE1a oraz B1ad3a. Więcej szczegółów w sprawie roszad powinniśmy poznać w ciągu najbliższych kilku dni.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię