Strona głównaWiadomościTo już pewne! Kolejne Call of Duty w czasach II Wojny Światowej

To już pewne! Kolejne Call of Duty w czasach II Wojny Światowej

Gracze czekali na ten moment przez ostatnie kilka lat. W końcu Activision posłuchało swojej społeczności i kolejna odsłona serii Call of Duty będzie odbywać się w czasach II Wojny Światowej.

Call of Duty już wiele lat temu porzuciło swój drugowojenny rodowód na rzecz konfliktów w czasach nowożytnych, a nawet w przyszłości. Graczom coraz mniej się to podobało, czemu dali wyraz już przy prezentacji pierwszego trailera z Call of Duty Infinite Warfare, który był jednym z najbardziej minusowanych filmów w historii YouTube’a. Co prawda potem większość użytkowników i tak poszło do sklepów po nową odsłonę, ale to raczej konkurencyjne Battlefield 1 okazało się większym sukcesem. Twórcy najwyraźniej zdali sobie z tego sprawę i dlatego zdecydowali się na powrót do korzeni.

Na razie Activision zaprezentowało tylko stronę internetową z licznikiem, który wskaże zero dokładnie 26 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. To właśnie wtedy ma rozpocząć się oficjalny stream, na którym poznamy więcej szczegółów na temat Call of Duty WWII, bo tak właśnie – przynajmniej na ten moment – nazywa się gra. Nowa odsłona serii będzie współtworzona przez studio Sledgehammer Games, które ma na swoim koncie między innymi Modern Warfare 3 oraz Advanced Warfare. Na więcej szczegółów trzeba jednak poczekać do czasu prezentacji.

Źródło: Activision

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię