Strona głównaWiadomościTop Secret zmartwychwstanie na jeden numer. Specjalny numer zostanie przygotowany na Pixel...

Top Secret zmartwychwstanie na jeden numer. Specjalny numer zostanie przygotowany na Pixel Heaven 2017

Niektórzy może nie wiedzą, a inni już zapomnieli, że dawniej istniało sobie czasopismo o grach Top Secret. Z okazji nadchodzącej kolejnej edycji imprezy Pixel Heaven powstanie specjalny numer kultowego magazynu.

Szkoda, że to tylko jednorazowa akcja, mimo wszystko jest na co czekać. Za numer z etykietką special edition odpowiadać będą prawowici twórcy Top Secret, a więc dinozaury branży komputerowej. Wśród autorów znajdziemy takie skamieliny jak: Aleksy Uchański, Marcin Baryłka, Maciej Wiewiórski, Piotr Gawrysiak, Marcin Borkowski, Rafał Piasek, Dariusz Michalski i Bartek Dramczyk. Szatą graficzną zajmie się nie kto inny a Dobrochna Badora-Zawadzka.

Dużą niewiadoma jest aktualny warsztat dziennikarski wszystkich wymienionych Panów. Miejmy nadzieję, że ich pióro w dalszym ciągu pije tyle samo atramentu, co kiedyś i wyraziście pstrzy swoje chorągiewki. Oczekiwania są wielkie względem legendarnych twórców Top Secreta, które swego czasu było jednym z najbardziej poczytnych czasopism poświęconych graniu w gry.

Nowy i zarazem ostatni nr Top Secreta będzie przygotowany na Pixel Heaven odbywający się w dniach 25-27 maja. Sympatycy Komputer Świat i PIXEL odnajdą niniejszy numer Top Secret również wewnątrz swoich ulubionych pism. Jednak radzę przy zakupie zwrócić uwagę na grubość folii okalającej czasopismo, bowiem dodatek nie znajdzie się przy każdym egzemplarzu.

Źródło: pixelheavenfest.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię