Strona głównaGryAktualnościTrain Simulator 2020: twórcy prezentują epicki zwiastun, godny starcia tytanów

Train Simulator 2020: twórcy prezentują epicki zwiastun, godny starcia tytanów

Jesień to taka pora roku, w której oprócz deszczu i żółknących liści, zaczynają masowo pojawiać się kolejne “coroczniaki” – gry wydawane co roku, ze zmieniającą się jedynie cyferką w tytule. Trend ten dotyczy również gry Train Simulator 2020.

Train Simulator 2020 ma się pojawić na Steam 19 września, a developerzy z Dovetail Games wypuścili z tej okazji trailer najnowszej odsłony symulatora. Niby nic niezwykłego – ujęcia stojących na dworcu, a potem z wolna ruszających pociągów, ale… Muzyka w tym trailerze zapowiada iście epicką rozgrywkę, może nawet starcia potężnych lokomotyw? 

Zobacz: Farming Simulator 19 sprzedany w ponad dwóch milionach kopii

Wszystko to zapowiada grę niezwykłą. Czy za z pozoru zwykłymi pociągami stoi jakiś sekret? Czy są jakimiś cyborgami w przebraniu? Zobaczcie sami jak wspaniały efekt udało się osiągnąć twórcom.

Trailer Train Simulator 2020:

W grze, która jak powiedziałem, zadebiutuje 19 września, poprowadzimy po całym świecie elektryczne i spalinowe maszyny, przewożące tysiące osób. Twórcy chwalą się “nowym poziomem realizmu graficznego”, choć w trailerze nie widać tego na 1. rzut oka.

Jak Wam się podoba?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię