Strona głównaWiadomościTryb multiplayer w Sniper: Ghost Warrior 3 pod koniec stycznia

Tryb multiplayer w Sniper: Ghost Warrior 3 pod koniec stycznia

Mimo, że od premiery trzeciej części gry Sniper minęło już kilka miesięcy, fanom przyszło czekać cały ten okres na premierę trybu multiplayer. Oczekiwania czas dobiega jednak końca, a twórcy ogłaszają datę aktualizacji.

Multiplayerowe zmagania rozpoczną się od 26 stycznia, a w darmowej aktualizacji, która je przyniesie, pojawią się trzy tryby gry:

Bounty Hounter, czyli kto najdłużej przetrwa w grze;
Sharpshooter – pojedynki 1 vs. 1 na niewielkich mapach;
Team Deathmatch – tu chyba nie trzeba niczego tłumaczyć? 😉

Na start dla wielbicieli multiplayera przygotowanych zostanie sześć lokacji – cztery dla każdego gracza i dwie bonusowe, dla tych, którzy posiadają Season Pass. Oprócz tego w ręce graczy oddanych zostanie 10 nowych broni i 15 postaci. Jako dodatkowa nagroda za postępy w grze pojawi się natomiast seria nowych kamuflaży.
Przyczyn opóźnienia trybu wieloosobowego było kilka – najpierw autorzy tłumaczyli, że nie chcą by ta część rozgrywki przesłoniła kampanię dla pojedyńczego gracza. Potem, po premierze, okazało się, że trzeba było się zająć poprawkami oraz pracą nad DLC, tak więc czas na ukończenie multiplayera znalazł się dopiero teraz. Oby tylko pod koniec stycznia nie okazało się, że jest to czas stracony.

Źródło: Eurogamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię