Strona głównaGryAktualnościTrzeci sezon Knockout City rozpocznie się 5 października

Trzeci sezon Knockout City rozpocznie się 5 października

Nieco ponad tydzień dzieli nas od trzeciego sezonu Knockout City. Na chwilę przed premierą twórcy podzielili się kolejnymi planami na przyszłość.

Trudno uwierzyć, że niedługo rozpocznie się trzeci już sezon Knockout City. Nie tak dawno temu testowaliśmy tę grę i dzieliliśmy się z Wami pierwszymi wrażeniami. Teraz produkcja EA ma już sporą społeczność wokół siebie.

Zobacz: Metroid Prime 1 może w przyszłym roku dostać remaster

Jak to zwykle bywa z grami online, o społeczność trzeba dbać. Nic więc dziwnego, że twórcy wpadają na coraz to bardziej zwariowane pomysły, żeby urozmaicić szaloną już w swoim zamyśle grę. Przed weekendem światło dzienne ujrzał zwiastun trzeciego sezonu gry, który rozpocznie się już 5 października.

Razem z sezonem do gry trafi oczywiście nowy Battle Pass, podzielony na część płatną i darmową. Do odblokowania będą tam liczne przedmioty kosmetyczne, pojazdy oraz energy drinki. Ponadto, pojawi się nowa mapa i tajemnicza postać Z3R0, której obecność zapowiada już pierwszy zwiastun.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię