Strona głównaGryAktualnościTrzy gry serii Battlefield wycofane ze sprzedaży. Mirror’s Edge zostaje

Trzy gry serii Battlefield wycofane ze sprzedaży. Mirror’s Edge zostaje

EA przestraszyło graczy, że już wkrótce zniknie możliwość zakupienia gry Mirror’s Edge. Na szczęście była to tylko pomyłka. Jednak ze względu na wyłączenie serwerów nie kupimy i nie zagramy już w trzy gry serii Battlefield.

Konkretniej chodzi o Battlefield: Bad Company 1 and 2 oraz Battlefield 1943. EA ogłosiło, że serwery online tych gier zostaną zamknięte w grudniu. W związku z tym, od 28 kwietnia zostaną usunięte ze sklepów.

Czy jednak jest o co płakać? Wszystkie z tytułów są już dość leciwe. Battlefield: Bad Company ukazał się w 2008 roku, Battlefield 1943 pojawił się w 2009 roku, a Bad Company 2 został wydany w 2010 roku. Oczywiście nie da się zaprzeczyć, że każda z nich w swoim czasie była wyjątkowa. Jednak czas działa nieubłaganie. Jak podkreśla EA:

Chociaż te tytuły zajmują szczególne miejsce w naszym sercu, teraz nie możemy się doczekać tworzenia nowych wspomnień razem z wami, gdy skupimy się na naszych obecnych i przyszłych doświadczeniach z Battlefield.

W pierwotnym wpisie udostępnionym przez EA, do ostrzału został przeznaczony także Mirror’s Edge, jednak jak się później okazało była to zwykła pomyłka jednego z pracowników wydawcy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię