Strona głównaWiadomościTuningowanie samochodów to rzecz święta w Need for Speed: Payback

Tuningowanie samochodów to rzecz święta w Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback szczyci się pogłębionym systemem obrabiania aut w garażu. Na nowym zwiastunie możemy zobaczyć, jak to będzie wyglądać w chwili premiery gry.

Pasjonaci szybkich samochodów będa mogli dać wyraz swojemu hobby, jak w żadnej innej części Need for Speed. Za obietnicą twórców przemawiają nie tylko słowa, ale i filmik ukazujący piękno zabaw z czterami kółkami. W grach wyścigowych bez ingerencji w osiągi auta daleko nie zajedziemy, dlatego ważne jest, by w garażu nie zabrakło nam odpowiednich narzędzi i wymiennych części.

W Need for Speed: Payback otrzymamy sporą swobodę w kwestii personalizacji naszych bryk. Począwszy od ciężkich modyfikacji silnika, zawieszenia, skrzyni biegów, a skończywszy na artystycznych upodobaniach. Bumpery, spojlery będą rwać się do montażu. Przed każdy wyjazdem na miasto będziemy mogli odpicować furę tak, by przeciwnikom z zachwytu gotował się olej.

Zanim oddamy się garażowym przyjemnościom, musimy jeszcze przeczekać 4 miesiące. Premiera Need for Speed: Payback zaplanowana jest na 7 listopad. Wtenczas zobaczmy na zwiastunie, czy gromko zapowiadany przez twórców system modyfikacji jest wystarczający dla autofilów. 

 

 

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię