Strona głównaWiadomościTwitch Creator Camp – nowa inicjatywa ma pomóc początkującym streamerom

Twitch Creator Camp – nowa inicjatywa ma pomóc początkującym streamerom

Praca streamera jest niezwykle kusząca. Zarabianie pieniędzy na graniu w gry to ciekawa perspektywa. Jednak przebicie się wśród tłumów innych twórców jest szalenie trudne. Dlatego Twitch stworzył Creator Camp, który ma pomóc początkującym streamerom. 

Kariera streamera to z pewnością marzenie wielu młodych osób. Nie dość, że pozwala całe dnie spędzać przed komputerem, grając w ulubione produkcje, to w przypadku dużej popularności przynosi spore zyski. Co prawda nie każdy będzie zarabiał 500 tys. dolarów miesięcznie jak Ninja, ale życie na dobrym poziomie jest w zasięgu ręki. Największym problemem jest przebicie się wśród wielu innych twórców, którzy marzą o tym samy, co my. Jak to zrobić? 

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielać ma Twitch Creator Camp. To nowa inicjatywa serwisu streamingowego, który chce uczyć i podpowiadać początkującym streamerom, jak zwiększać swoje zasięgi, budować markę oraz znaleźć swoją niszę. Do tego celu zatrudniono kilku topowych streamerów, którzy będą udzielać lekcji. 

Twitch Creator Camp możecie sprawdzić już teraz, bo to w gruncie rzeczy coś w rodzaju kursu online, uzupełnionego o wydarzenia na żywo. Poznacie nie tylko podstawy, ale też sposoby na angażowanie swojej widowni. Wszystko dostępne ca darmo dla każdego użytkownika platformy. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Twitch Creator Camp. 

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię