Strona główna Wiadomości Two World II otrzyma dwa fabularne dodatki Call of Tenebrae i Shattered...

Two World II otrzyma dwa fabularne dodatki Call of Tenebrae i Shattered Embrance, które zapewnią kilkadziesiąt godzin rozrywki.

- Reklama -

Wygląda na to, że powrócimy do świata Two Worlds stworzonego przez polskie studio Reality Pump. Dla wersji pecetowej przygotowywane są dwa duże dodatki rozszerzające przygodę spod znaku miecza i magii.

Mimo, że od premiery Two Worlds II minęło już 7 lat, o polskim odpowiedniku Skyrim nie zapomniano. TopWare Interactive zamierza zaprosić fanów RPG do świata pełnego intryg, morderstw i emocjonujących walk.

Pierwszy przystanek wydawniczy zaplanowany jest na 25 maja. Tegoż dnia pojawi się do pobrania na platformie Steam Call of Tenebrae. Powrócimy w nim do fantastycznej krainy Antaloor, gdzie zło, pod postacią tajemniczych stworzeń Tenebrae, będzie chciało zaprowadzić nowy porządek. Walka z pradawnymi istotami jest nieunikniona.

Do wykreowania świata Antaloor tym razem zastosowano nowy silnik graficzny, który również zostanie wykorzystany przy produkcji pełnoprawnej trzeciej części gry. Wobec tego wizualnie ma być ładniej i efektowniej. Ponadto twórcy obiecują rozbudowaną eksplorację i nowe przedmioty (czyt. bronie, talizmany).

O drugim dodatku nie wiemy zbyt wiele. DLC Shattered Embrance miałoby zostać ukończone jeszcze w tym roku, w okolicach nadchodzacego lata. Zanim to jednak nastąpi TopWare Interactive z pewnością podzieli się informacjami o premierze i zaprezentuje choć krótki materiał przedstawiający ich nowe dzieło.

Oba rozszerzenia będą wyłącznie dostepne dla platform PC, Mac i Linux. Ukażą się w wersji samodzielnej (ok. 60 zł), która nie będzie wymagać podstawowej gry oraz w formie DLC (40 zł). 

Źródło: digitaltrends.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE