Strona głównaWiadomościTwo World II otrzyma dwa fabularne dodatki Call of Tenebrae i Shattered...

Two World II otrzyma dwa fabularne dodatki Call of Tenebrae i Shattered Embrance, które zapewnią kilkadziesiąt godzin rozrywki.

Wygląda na to, że powrócimy do świata Two Worlds stworzonego przez polskie studio Reality Pump. Dla wersji pecetowej przygotowywane są dwa duże dodatki rozszerzające przygodę spod znaku miecza i magii.

Mimo, że od premiery Two Worlds II minęło już 7 lat, o polskim odpowiedniku Skyrim nie zapomniano. TopWare Interactive zamierza zaprosić fanów RPG do świata pełnego intryg, morderstw i emocjonujących walk.

Pierwszy przystanek wydawniczy zaplanowany jest na 25 maja. Tegoż dnia pojawi się do pobrania na platformie Steam Call of Tenebrae. Powrócimy w nim do fantastycznej krainy Antaloor, gdzie zło, pod postacią tajemniczych stworzeń Tenebrae, będzie chciało zaprowadzić nowy porządek. Walka z pradawnymi istotami jest nieunikniona.

Do wykreowania świata Antaloor tym razem zastosowano nowy silnik graficzny, który również zostanie wykorzystany przy produkcji pełnoprawnej trzeciej części gry. Wobec tego wizualnie ma być ładniej i efektowniej. Ponadto twórcy obiecują rozbudowaną eksplorację i nowe przedmioty (czyt. bronie, talizmany).

O drugim dodatku nie wiemy zbyt wiele. DLC Shattered Embrance miałoby zostać ukończone jeszcze w tym roku, w okolicach nadchodzacego lata. Zanim to jednak nastąpi TopWare Interactive z pewnością podzieli się informacjami o premierze i zaprezentuje choć krótki materiał przedstawiający ich nowe dzieło.

Oba rozszerzenia będą wyłącznie dostepne dla platform PC, Mac i Linux. Ukażą się w wersji samodzielnej (ok. 60 zł), która nie będzie wymagać podstawowej gry oraz w formie DLC (40 zł). 

Źródło: digitaltrends.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię