Strona głównaWiadomościPromocja na Mass Effect Trilogy, Sniper Ghost Warrior Trilogy i The Witcher...

Promocja na Mass Effect Trilogy, Sniper Ghost Warrior Trilogy i The Witcher Enhanced Edition

Po szkole i po pracy, wbijać na promocje rodacy! W tym tygodniu taniej kupimy pakiet Mass Effect, Sniper Ghost Warrior, a nawet Wieśka, który kosztuje tyle co nic!

Środek tygodnia to idealny moment na to, by przeprowadzić szybki rekonesans o aktualnych promocjach. Dystrybutorzy biją się o klientów zaskakując coraz to niższymi cenami gier, w które po prostu trzeba zagrać. Jako miłośnicy produkcji pecetowych poszukujemy jedynie wysmakowanych tytułów mogących spełnić założenia ekonomiczne i rozrywkowe.

Nic więc dziwnego, że w zestawieniu wpierw wspomnę o trylogii Mass Effect. Podróże w kosmosie kształcą i dostarczają radochę nie z tej Ziemii. Najlepiej o tym wie komandor Shepard i jego osobliwa załoga. Już za jedyne 31,09 zł możemy posmakować życia na orbicie i innych nieznanych nam galaktykach. CDkeys.com gorąco zaprasza!

Na drugim miejscu „Wieczysław” zwany Geraltem z Rivii. Tu raczej nikomu nie trzeba przedstawiać tego tułacza, acz postaci z wielką klasą. Kiedy trzeba potrafi się odgryźć ciętą ripostą, a gdy coś mu się nie spodoba wnet wyciągnie srebrny lub stalowy miecz i wyjaśni, że błędem było stanąć na jego drodze. The Witcher Enhanced Edition jest fajną opcją na wieczór, tym bardziej, że można go otrzymać za darmo. Wystarczy przejść na stronę arstechnica.com i podać swój mejl w celu otrzymania klucza aktywacyjnego.

Kolejnym polskim akcentem wśród ciekawych promocji jest trylogia Sniper Ghost Warrior, którą możemy nabyć za jedyne 8 złotych. W pakiecie sprzedawanym przez bundlestars.com nie znajdziemy najnowszej części z 2017, ale równie przyzwoicie wykonane symulatory snipera: Sniper Art of Victory, Sniper: Ghost Warrior, Sniper Ghost Warrior 2.

Źródło: arstechnica.com, gog.com, cdkeys.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię