Strona głównaGryAktualnościTwórcy Apex Legends pracują nad zupełnie nową grą

Twórcy Apex Legends pracują nad zupełnie nową grą

Respawn Entertainment, stojące za takimi hitami jak Apex Legends i Star Wars Jedi: Fallen Order ujawniło, że jest na wczesnym etapie tworzenia nowej gry. Informacje przekazał jeden z programistów studia.

Nowa gra tworzona przez Respawn Entertainment jest obecnie na bardzo wczesnym etapie produkcji. O sytuacji poinformował Kah Hien Wong za pośrednictwem Twittera. Co więcej, studio poszukuje obecnie nowego inżyniera oprogramowania do pracy nad zupełnie nowym IP. Z kolei szef Respawn – Vince Zampella, nazwał nowy projekt bardzo ekscytującymi rzeczami.

Zobacz: Wiedźmin – drugi sezon serialu zadebiutuje jeszcze w tym roku

Ze względu na to, że jest to zupełnie nowe IP, możemy spodziewać się, że nie będzie to żadna gra ze świata Star Wars ani Titanfall. Nieco więcej można wyłuskać z ogłoszenia o pracę zamieszczonego przez dewelopera. Nowy pracownik ma stworzyć nowe sposoby umożliwiania przeżycia przygody aż do śmierci wszechświata. Czy będzie to zatem gra usługa, a może proceduralnie generowane światy? A może zupełnie coś innego. Gdy tylko się dowiemy damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię