Strona głównaWiadomościTwórcy bijatyki Absolver ukazują piękno sztuk walki na premierowym zwiastunie ...

Twórcy bijatyki Absolver ukazują piękno sztuk walki na premierowym zwiastunie

Za około 4 godziny na Steamie zadebiutuje debiutancka gra studia Sloclap. Intrygująca bijatyka ma szansę stać się nowym medium rozrywki dla fanów walki w zwarciu.

Absolver to dzieło byłych członków zespołu Ubisoft. Wówczas pracowali przy takich produkcjach jak For Honor i Watch Dogs. Nie znane są przyczyny ich odejścia, lecz za chwilę będziemy mogli ograć pierwszy ich tytuł opracowany pod banderą studia Sloclap. Będzie to bijatyka, jak się patrzy, ale o bardzo rozbudowanym systemie walki, pod którym mógłby się podpisać sam Chuck Norris.

Do wyboru będziemy mieli 3 tryby gry. W menu znajdziemy wersję singleplayer o klasycznej fabule (uwolnienie miasta Adal z rąk bezwzględnej rewolty wojowników), a także tryb multiplayer z podziałem na kooperację i PvP. Za sprawą zaawansowanej mechaniki walki rozgrywka nie będzie powtarzalna. W arsenale naszych umiejętności znajdą się 4 style walki, które można łączyć ze sobą tworząc niezapomniane combosy. Co istotne, konflikty z wrogiem można rozwiązać decydując się na skorzystanie z gołych pięści lub z pomocą białej broni.

Poniżej zamieszczamy najnowszy materiał z gry, a w nim fragmenty gameplayu. Kto po seansie będzie skłonny wydać kilkadziesiąt euro, może udać się do katalogu Steam i zakupić w promocyjnej cenie Absolver za 27 euro.    

 

 

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię