Strona głównaGryAktualnościTwórcy Black Desert Online przedstawiają cztery nowe produkcje

Twórcy Black Desert Online przedstawiają cztery nowe produkcje

Pearl Abyss planuje podbój PC oraz konsol. 

W zeszłym tygodniu wydawca droczył się ze swoimi fanami, przedstawiając fragmenty swoich gier. Dzisiaj, podczas koreańskich targów G-Star 2019, zobaczyliśmy już fragmenty rozgrywek oraz poznaliśmy szczegóły dotyczące większości tytułów.

Zobacz: Powstaje darmowe MMO w świecie Władcy Pierścieni. Wiemy, kto je robi

Plan 8 to shooter z perspektywy trzeciej osoby, za którego odpowiada Minh Le. Współtwórca Counter Strike’a zabrał się teraz za strzelankę z kosmicznymi exosuitami i dynamiczną rozgrywką. Gra ma oferować otwarty świat, akcję w skali MMO, a ostatecznie pojawi się na PC oraz konsolach.

DokeV na pierwszy rzut oka wygląda jak Pokemony, z niego zmienioną grafiką. Pod tajemniczym tytułem kryje się MMO, które kręci się wokół zbierania magicznych stworów Dokebi. Pierwsze beta testy mają ruszyć już w przyszłym roku.

Crimson Desert to tytuł najbardziej wyczekiwany przez fanów najpopularniejszego aktualnie produktu Pearl Abyss, Black Desert Online. Nowe MMO zaczynało jako prequel do BDO, ale ostatecznie skończyło jako oddzielna historia. Tym razem widać większe skupienie na elemencie fabularnym, co sugeruje już sam powyższy zwiastun. Podobnie jak w przypadku DokeV, beta Crimson Desert pojawi się w przyszłym roku.

Na deser Pearl Abyss zostawiło grę, z którą dobrze zaznajomieni są już fani Black Deserta. Shadow Arena, niejednokrotnie dostępna jako dodatkowy tryb w BDO, w 2020 roku pojawi się jako oddzielna gra. Jest to kolejny battle royale, oparty tym razem na mechanikach popularnego MMO. Postaci dzielą się na klasy, na polu bitwy pokonują potwory, z których dostają nowy ekwipunek wzmacniający ich przed walką z pozostałymi graczami. Zamknięta beta potrwa od 21 do 24 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię