Strona głównaWiadomościTwórcy Chivalry udostępniają za darmo Mirage: Arcane Warfare

Twórcy Chivalry udostępniają za darmo Mirage: Arcane Warfare

Najnowszą grę studia Torn Banner Studios można na stałe przypisać do konta Steam bez żadnych opłat. Nie zwlekajcie jednak z tym zbyt długo, gdyż akcja promocyjna potrwa bardzo krótko.

Czasu do namysłu macie zaledwie do jutra, do godziny 19:00. Aczkolwiek chyba nie ma nad czym się zastawiać. Mirage: Arcane Warfare nie jest opatrzone żadną opłatą. Tym bardziej, że nie jest to jakaś tam gierka wydana wieki temu, a kilkumiesięczna pozycja od studia, które ma już na koncie udaną grę akcji z trybem dla wielu osób (Chivalry).

Ich nowe dzieło bazuje na rozgrywce z Chivalry, ale różni się pod wieloma względami. Średniowieczny klimat przeszedł tu magiczną metamorfozę. Gra jest o wiele mniej surowa, przepełniona baśniowymi kolorami. Cechuje się wiekszą dynamiką i swobodniejszą taktyką walki. Z przeciwnikami walczymy nie tylko przy wykorzystaniu białej broni, ale również za pomocą niebezpiecznych czarów.

Powodem, dla którego gra trafiła do listy darmowych ofert, jest jej kiepska sprzedaż. Twórcy sami przyznają, że spodziewali się szerszego strumienia przychodów, ale nie zamierzają skazać Mirage: Arcane Warfare na kompletne zapomnienie. Wciąż rozbudowują rozgrywkę sieciową o nowe mapy, umiejętności i klasy postaci, a nawet implementują sztuczną inteligencję botów. Kolejne ich patche są w drodze, dlatego jeśli lubicie pierwszoosobowe gry bitewne z kilkoma trybami rozgrywki, dodajcie grę do swojego konta Steam.

Po zakończeniu promocji Mirage: Arcane Warfare odzyska swoją pierwotną cenę 9,99 euro.      

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię