Strona głównaGryTwórcy FIFA 19 zapowiadają epicki futbol. Mechanika rozgrywki ulegnie sporym zmianom ...

Twórcy FIFA 19 zapowiadają epicki futbol. Mechanika rozgrywki ulegnie sporym zmianom [wideo]

Z założeń twórców kolejna odsłona gry nie będzie już zręcznościówką, a prawdziwym symulatorem piłki nożnej. To oznacza koniec schematycznego rozgrywania wirtualnych meczów?

Nie ma wątpliwości, że FIFA 19 będzie dojrzałym produktem. Szykuje się wiele zmian w stosunku do animacji postaci, jak i modelu rozgrywki. EA Sports obiecuje większą swobodę względem realizacji taktyki, którą ustawimy w każdym momencie spotkania, aby dopasować charakter gry do aktualnych wydarzeń na boisku. 

O nadchodzących zmianach w serii mówią prawdziwi szkoleniowcy (m.in. trener Manchesteru City Pep Guardiola) w krótkich materiałach filmowych. Podzielili się oni swoją wiedzą w celu odzwierciedlenia w grze wyprowadzania efektywniejszych akcji pozycyjnych oraz budowy taktyki defensywnej.  

Najciekawsze boiskowe reformy uderzą bezpośrednio w teatr zmagań piłkarzy. System Active Touch poszerzy możliwości przyjmowania piłki i wykonywania tricków. Poprawiony Timed Finished odpowie zaś za dokładniejsze oddawanie strzałów z dużym naciskiem na precyzję i moc kopnięcia. Aby nadać piłce właściwy tor lotu będziemy musieli dwukrotnie wybrać przycisk przypisany do strzału, nadto we właściwym momencie.

[you tube=FfJuUym4cWY]
[you tube=yFwUlUAKOfM]
[you tube=1-NF1AJ-eIs]

Jeśli FIFA 19 będzie faktycznie taka, jak na filmikach, to całkiem możliwe, że 28 września zagramy w najlepszą odsłonę serii.  

Źródło: sportbible.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię