Strona głównaGryAktualnościTwórcy Final Fantasy 16 wciąż pracują nad grafiką

Twórcy Final Fantasy 16 wciąż pracują nad grafiką

Dostaliśmy nowe informacje dotyczące Final Fantasy 16. Okazuje, że wbrew temu co wydawało się niektórym fanom, docelowo gra ma wyglądać dużo lepiej. 

Pierwszy raz oficjalnie o Final Fantasy 16 usłyszeliśmy przy okazji pokazu PlayStation 5. Sony zdradziło wtedy cenę swojej konsoli, ruszyły preordery, a razem z nimi poznaliśmy kolejną porcję planowanych gier.

Zobacz: Minecraft VR jest już dostępny na PlayStation

Wśród nich znalazło się FF16. Chociaż sam fakt nadchodzącej produkcji ucieszył wielu graczu, część z nich wydawała się zawiedziona wizualnym elementem gry. Teraz na krytykę odpowiedział producent Naoki „Yoshi-P” Yoshida.

Podczas jednego z paneli Tokyo Game Show 2020 poinformował, że zaprezentowany zwiastun był tworzony w pośpiechu, z myślą o jak najszybszym pokazaniu fanom ich nowego projektu. Skupili się więc na fragmentach z gry i nie mieli czasu, żeby nieco je upiększyć.

W przyszłości został nam obiecany nowy, bardziej dopracowany zwiastun. Wtedy grę powinniśmy zobaczyć w pełni jej okazałości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię