Strona głównaWiadomościTwórcy Fortnite trollują graczy, którzy czekają na uderzenie meteoru

Twórcy Fortnite trollują graczy, którzy czekają na uderzenie meteoru

W Wykrzywione Wieże miał uderzyć meteor. Gracze typowali już trzy daty, kiedy miało się to stać. Jednak budynki wciąż są całe, a na niebie widać tajemniczy obiekt. Jakby tego było mało, twórcy gry nabijają się z nas wszystkich.

Ostatnia aktualizacja Fortnite’a wprowadziła do gry kilka nowych elementów. Najważniejsze to nowy granat, który można przyczepić do przeciwnika lub innego obiektu oraz Noble Launcher, czyli nowa broń energetyczna dla trybu Ratowanie Świata. To, o czym deweloper nie wspomniał, to pewne zmiany na szczycie Wykrzywionych Wież. Co niektórzy gracze zauważyli, że na dachu jednego z budynków pojawiły się pozostałości po ludziach.

Co to dokładnie za pozostałości? Między innymi kanapa, krzesła oraz telewizor. Jednak najciekawsze są znaki upuszczone na ziemię. Na jednym z nich znajdziemy napis Tilted Towers, umieszczony w sercu, a kolejny to narysowany meteor. Trollingiem wyższego poziomu jest trzeci znak, na którym umieszczono napis Today (dzisiaj), który następnie został przekreślony, a pod nim napisano Tomorrow (jutro). Wyraźnie widać, że na szczycie Wykrzywionych Wież kilka osób oczekiwało uderzenia. Pomijam fakt, że była to prawdopodobnie jakaś sekta, która chciała popełnić samobójstwo.

Nie zmienia to faktu, że twórcy gry trollują nas w mistrzowski wręcz sposób. Kto wie, może meteor nigdy nie uderzy w Wykrzywione Wieże? A może nastąpi to w momencie, którego nikt się nie spodziewa? Tajemnica wciąż pozostaje nierozwiązana, a nam pozostaje tylko czekać.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię