Strona głównaWiadomościRozrywkaTwórcy Gry o Tron zajmą się scenariuszem nowej trylogii Gwiezdnych Wojen

Twórcy Gry o Tron zajmą się scenariuszem nowej trylogii Gwiezdnych Wojen

Showrunner Gry o Tron David Benioff wraz z D.B. Weissem będą pracować nad nową trylogią Gwiezdnych Wojen. Możliwość napisania kolejnej części serii Starr Wars Weiss otrzymał nieco ponad rok temu, ale dopiero teraz mają prace i to z potrojoną siłą.

Mówi się, że pierwotnie miał powstać tylko jeden film, jednak dzięki interwencji prezesa sieci HBO, Caseya Bloysa ma to być trylogia, która przedstawi historię uniwersum po IX części Star Wars. Benioff i Weiss mają współpracować z HBO po zakończeniu 8 serii Gry o Tron, nad nowym serialem Konfederacja. Zostały również poczynione wstępne przygotowania, aby rozpocząć produkcję zaraz po zakończeniu Gry o Tron. Tak się jednak nie stanie. Według tego, co powiedział Bloys dla TVLine:

Dan i David kończą 8 sezon Gry o Tron, a następnie wejdą do uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Zobacz: Star Wars: Knights of the Old Republic 3 – na grę możemy jeszcze długo…

Biorąc pod uwagę krótką przerwę, powinniśmy oczekiwać, że prace nad nową trylogią rozpoczną się w 2020 roku. Potwierdzeniem tego, że ma to być trylogia możemy znaleźć w słowach Bloysa:

Opóźnienie [Konfederacji] ma związek z [faktem], że zaoferowano im trzy filmy [Gwiezdne wojny]

Poza tym bardzo niewiele wiadomo na temat kolejnej trylogii. Na oficjalnej stronie StarWars.com możemy jedynie przeczytać:

Nowe filmy będą oddzielone zarówno od sagi Skywalkera, jak i niedawno trylogii Riana Johnsona.

Zobacz: EA anulowało grę Star Wars z otwartym światem

Mówiąc szczerze, bardzo chętnie obejrzałbym coś o starej republice i losach, któregoś z mistrzów sith, Malaka lub Revana. A co Wy chcielibyście zobaczyć w 10 części Gwiezdnych Wojen, tylko jak ktoś powie, że Jar Jara to może mi się na oczy nie pokazywać. 😉

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię