Strona głównaGryTwórcy GTA Online wprowadzą nas w świat nocnych klubów i szemranych interesów

Twórcy GTA Online wprowadzą nas w świat nocnych klubów i szemranych interesów

Przecieki o nowych, nocnych atrakcjach okazały się prawdą. Już niedługo zimne drinki, gorące panienki i rytmiczne bity znajdą się w głównym menu sieciowej rozgrywki.

Czy życie gangstera w Lost Santos może być jeszcze bardziej pociągające? Czy jest coś, co sprawi, że GTA Online będzie jeszcze lepsze? Zanurzeni w sieciowych rozgrywkach z kumplami nie szukaliśmy na to odpowiedzi i może słusznie, bowiem te przyjdą do nas same. Rockstar Games szykuje dla graczy dodatek, który wzbogaci nasze doświadczenia o nocne atrakcje.

Do gry zostaną wprowadzone kluby nocne. Nie myślcie jednak o dzikich imprezkach i kieliszkach bez dna, bowiem te zostaną przeznaczone wyłącznie dla cyfrowych postaci. My będziemy mogli co najwyżej popatrzeć jak reszta doskonale bawi się w towarzystwie muzyki znanych DJ-ów, takich jak Solomun, Tale Of Us, Dixon oraz The Black Madonna.

Nie znaczy to jednak, że rozszerzenie Kluby nocne nie zaoferuje nam nic więcej, jak bierne przyglądanie się imprezowiczom. W tym przypadku to my zadbamy o wszelkie atrakcje dla gości. Wcielimy się w rolę właściciela klubu, więc zamiast przejmowania parkietu i zerowania butelek zajmiemy się zarządzaniem lokalu.

I warto będzie się nim zaopiekować, gdyż w grze stanowi on legalne źródło zarobków. Przy okazji każdy z klubów posłuży za przykrywkę do rozwijania mniej oficjalnych interesów. Mając na boku inwestycje związane z Disruption Logistics, The Open Road, SecuroServ lub Free Trade Shipping nasz klub ułatwi sprawę z wypraniem pieniędzy, które po wszystkim będą czyste jak łza.        

[you tube=Jz7gYM4eFzg] 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię