Strona główna Wiadomości Twórcy Sea of Thieves pokazują, jak powinien zachowywać się rodowity pirat

Twórcy Sea of Thieves pokazują, jak powinien zachowywać się rodowity pirat

- Reklama -

Na naukę nigdy nie jest za późno. Szczególnie, gdy w grę wchodzi opanowanie do perfekcji pirackiego stylu życia.

Piratem być, arrr! Tylko o co dokładnie chodzi w tym “piraceniu”? To tak po prawdzie egzystencjonalne pytanie, na które każdy gracz oczekujący na Sea of Thieves winien znać odpowiedź. Dlatego, by ułatwić sprawę, twórcy postanowili w wielkim skrócie zaprezentować na nowym zwiastunie uroki życia amoralnych wilków morskich.

Aby stać się pełnokrwistym piratem należy pić, śpiewać, dziewki po portach bałamucić, a w przerwach między zalewaniem się w trupa wypływać na szerokie wody w poszukiwaniu skarbów, zarówno tych zakopanych na lądzie, jak i uśpionych na zatopionych statkach. Idealny kandydat z przepaską na oku powinien cechować się wyrywnością i nie lękać się morskich bitew, a także pojedynków na szable.

Nie można przy tym zopomnieć o jednej rzeczy – piracenie to droga do świetnej zabawy z kumplami i kumpelkami. Więc jeśli marzy Wam się zaznać życia z butelką rumu na wzburzonym, wirtualnym morzu, czym prędzej wyryjcie sobie w pamięci credo piratów. Z portu wypłyniemy już w pierwszej kwarcie 2018.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE