Strona głównaWiadomościTwórcy Sea of Thieves pokazują, jak powinien zachowywać się rodowity pirat

Twórcy Sea of Thieves pokazują, jak powinien zachowywać się rodowity pirat

Na naukę nigdy nie jest za późno. Szczególnie, gdy w grę wchodzi opanowanie do perfekcji pirackiego stylu życia.

Piratem być, arrr! Tylko o co dokładnie chodzi w tym „piraceniu”? To tak po prawdzie egzystencjonalne pytanie, na które każdy gracz oczekujący na Sea of Thieves winien znać odpowiedź. Dlatego, by ułatwić sprawę, twórcy postanowili w wielkim skrócie zaprezentować na nowym zwiastunie uroki życia amoralnych wilków morskich.

Aby stać się pełnokrwistym piratem należy pić, śpiewać, dziewki po portach bałamucić, a w przerwach między zalewaniem się w trupa wypływać na szerokie wody w poszukiwaniu skarbów, zarówno tych zakopanych na lądzie, jak i uśpionych na zatopionych statkach. Idealny kandydat z przepaską na oku powinien cechować się wyrywnością i nie lękać się morskich bitew, a także pojedynków na szable.

Nie można przy tym zopomnieć o jednej rzeczy – piracenie to droga do świetnej zabawy z kumplami i kumpelkami. Więc jeśli marzy Wam się zaznać życia z butelką rumu na wzburzonym, wirtualnym morzu, czym prędzej wyryjcie sobie w pamięci credo piratów. Z portu wypłyniemy już w pierwszej kwarcie 2018.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię