Strona głównaWiadomościRazer idzie za ciosem. Do smartfona dołączą słuchawki - Hammerhead

Razer idzie za ciosem. Do smartfona dołączą słuchawki – Hammerhead

Nie tak dawno informowaliśmy, iż Razer dumnie zmierza w kierunku nowych rynków zbytu. Zaprezezentowany przez zielonych smartfon ma celować w tych, którzy wolą spędzić kwadrans na kibelku przy grze zamiast nudnego scrollowania głównej na wypoku. Najwyraźniej firmowi analitycy spojrzeli na plany pozytywnie, bo już niedługo ujrzymy słuchawki które umożliwią skompletowanie wspaniałego zestawu podróżnego dla gracza, rozwiązując jednocześnie problem coraz większej grupy ludzi…

Sprawdź też: Pierwszy smartfon dla graczy od Razer

Nie posiadających w swoich jabłuszkowych aparacikach, czy innych poważnych konstruktach czołowych producentów portu mini-jack. Tam gdzie pojawia się problem, tam pojawia się i rozwiązanie. Słuchawki te będą wyposażone w złącze typu USB-C i zakończą również narzekania na wbudowane w komórki karty dźwiękowe. Podobnie jak w przypadku większych braci z typową złączką wykorzystywaną w pecetach (Patrz Razer Kraken 7.1 V2 – recka!) to właśnie Razera będziecie (lub nie, oby nie!) oskarżać o szumy i spłaszczone sekcje dźwięku generowanego przez wbudowanego DAC-a. Jakość dźwięku zapewnić mają 10 milimetrowe membrany.

Zza rogu słychać też obietnice dotyczące wysokiej jakości wykonania, które poparte mają zostać użyciem dużej ilości aluminium na raz, a ciekawym bajerem można nazwać nakładki na słuchawki z podwójnym kołnierzem dla jeszcze lepszej izolacji przed dźwiękami z zewnątrz.

Lubicie kontrolę? Razer zapewni wam panowanie nad mediami za pomocą wbudowanego w płaski przewód pilota.

Jako, że najlepszy wybór to mieć wybór – sprzęt zakupić będzie można w dwóch wariantach. Dla fanów zdrowych owoców znajdzie się komplet nawiązujący stylistyką do serii iPhone, oczywiście w specjalnej, tradycyjnej, jabłkowej, wyższej cenie.

Razer Hammerhead ma kosztować odpowiednio 89.99 Euro / 109.99 Euro

W sklepach zawita w pierwszym kwartale 2018 roku, w sieci dostępny będzie wcześniej dzięki istnieniu RazerZone.com – 17 listopada 2017 (DZISIAJ).

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię