Strona głównaGryAktualnościUbisoft prezentuje plany dla Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft prezentuje plany dla Assassin’s Creed: Valhalla

Fani Assassin’s Creed Valhalla mają nadal na co czekać – Ubisoft zapowiada nowości i przedstawia “mapę drogową” na nadchodzące miesiące.

Gracze nie mogą narzekać na brak nowej zawartości w Assassin’s Creed Valhalla, a teraz wiedzą czego się spodziewać, dzięki opublikowanej mapie drogowej. Od premiery w 2020, Valhalla otrzymuje regularne i częste aktualizacje, dzięki którym w grze pojawiają się nowe aktywności. Podobnie jak dwie poprzednie odsłony, Valhalla już w podstawce może zająć setki godzin (choć w naszej recenzji wypadła pod tym kątem jako nieco rozwleczona). W wakacje gra otrzymała DLC z fabularnym dodatkiem Oblężenie Paryża, a jedna z ostatnich aktualizacji dodała najwyższy do tej pory poziom trudności, dodatkowe najazdy rzeczne oraz kilka innych nowości.

Teraz, na koncie na Twitterze, Ubisoft ogłosił plany na kolejną zawartość. Informacja dotyczy 4 wydarzeń, z których dwa mają już wyznaczone konkretne daty, a kolejne – luźno określone okresy czasowe, kiedy powinny się pojawić. Aktualizacja do wersji 1.3.2 pojawi się 5. października, a Discovery Tour poświęcone wikingom – 19 października. Pozostałe powinny pojawić się jeszcze tej jesieni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię